Vyhledávání

Kontakt

Miluše Čadílková
Mírové nám. 120
Kadaň

737 129 673

milujoga@email.cz

O seminářích a o mě

Rok 2013 byl pro mne velmi významný. Nejen tím, že se narodila má druhá dcera. Začala jsem totiž učit vás, učitele, jógu pro děti. A baví mne to čím dál tím víc. Moc ráda se s vámi setkávám. Pod hlavičkou visk.cz proběhlo během dvou let více než 20 mých seminářů v Praze a Středočeském kraji, které dle ohlasů nebavily jen mne, ale i účastníky, jichž bylo více než tři sta. Na přání pak vzniklo pokračování  "Jóga pro děti II." a "Jóga pro starší žáky".
A protože jsem si moc přála, aby byly semináře dostupné i jinde, než ve Středočeském kraji, zažádala jsem MŠMT o vlastní akreditace. Tímto jsem se stala vzdělávací institucí (č.j.: MSMT 16578/2014) a získala akreditace na vzdělávací programy: "Jóga pro děti",  "Jóga pro děti II." a "Jóga pro starší žáky".
Sama teď budu semináře nejen učit, ale i organizovat. Jóga je má velká láska a je mi potěšením posílat ji dál do světa, vám, kteří ji pak předáte dětem...a ty pak třeba rodičům, prarodičům..., aby přinesla radost a pohodu co nejvíce lidem. Rok 2015 začneme v Kadani, a pak mám v plánu rozšiřovat svůj akční rádius až do tří set km :-). Tak jestli to máte za mnou daleko, dejte vědět. Jste mojí inspirací :). Díky.
Těším se na vás
Miluška Čadílková