Vyhledávání

Kontakt

Miluše Čadílková
Mírové nám. 120
Kadaň

737 129 673

milujoga@email.cz

Jana Dlouhá - a její nová lekce kundalini jógy

03.10.2019 17:30

Od 9.10. opět začne středeční lekce od 19 - 20 hod. 

Yóga vědomí, neboli kundalini yóga

zaměřuje se na povědomí o sobě sama a na zážitek našeho nejvyššího vědomí, uvolňuje bloky v těle, sjednocuje mysl, tělo a ducha. Velmi efektivní v „rozdmýchání vnitřního ohně“ a tím aktivaci energie a radosti v organismu. Proto je tato jóga pro každého bez rozdílu.

V kombinaci se zvukovou lázní Gongem dosahují absolventi stavu čistého vědomí již při první lekci, což vede k odkládání stresového napětí v těle a prožívání radosti bez příciny.

Gong má harmonizační schopnosti prostřednictvím vibrační zvukové frekvence pomáhá uvolnit naše staré vzorce a postoje. Zvuková vibrační léčba je léčbou budoucnosti. Umožní každé buňce našeho těla, aby se vrátila do původního, zdravého módu. Dochází tak k harmonizaci na úrovni buněčné i mentální.

Vibrační a zvukové působení Gongu neuchopíme myslí, můžeme se mu pouze v důvěře oddat.

Jana Dlouhá- Teg Amrit

Spirit kouč a učitelka yogy vědomí pro jednotlivce a páry. 

Jana sbírala zkušenosti a prožitky od nejlepších teologů, psychologů, koučů, šamanských kahunů na Havaji, guruů v Indii a nejlepších yogínů současnosti.  Pokračuje ve studiu druhé úrovně učitelského tréninku Kundaliny yógy a intenzivně se věnuje studiu Bílé tantrické yógy.  

Inspirují jí hlavně dopady a účinky meditace, rozvíjení jemnohmotného aspektu naší bytosti a jeho dopad  na páry i jednotlivce.